Мото Time

Таблиця результатів

1 місце – 12 очок
2 місце – 10 очок
3 місце – 8 очок
4 місце – 7 очок
5 місце – 6 очок

6 місце – 5 очок 7 місце – 4 очка 8 місце – 3 очка 9 місце – 2 очка 10 місце – 1 очко

MOTO TIME ATTACK

Формат

Учасники їдуть 4 кола:

1-й и 2-й – прогрівочні

3-й – заліковий

4-й – для з’їзду в закритий парк

Місця ( 3 призових місця в кожному класі ) розподіляються у відповідності з кращим часом на заліковому колі.

Учасники змагань

 До участі в змаганнях допускаються  особи від 16 років, що подали заяву до участі в змаганнях, мають у наявності страховий поліс (на страхову суму не менше 10000 грн.) та спортивну ліцензію ФМУ.

Система заліку

«Moto Time Attack» є індивідуальним змаганням, командний залік відсутній.

В особистому заліку на кожному етапі змагань спортсмени отримують залікові очки за таблицею № 1, згідно набраних очок визначаються переможці, призери та всі наступні місця спортсменів, які стартували в будь-якому заїзді.

Мотоцикли учасників

Клас Superbike – мотоцикли об’ємом більше ніж 750 см3, допускаються будь-які доопрацювання, обов’язкова наявність гоночного обвісу (пластику), дозволено використання сліків.

Клас Supersport – мотоцикли об’ємом до 749 см3, допускаються будь-які доопрацювання, обов’язкова наявність гоночного обвісу (пластику), дозволено використання сліків.

Клас Superstock – мотоцикли об’ємом більше ніж 750 см3, допускаються доопрацювання підвіски та системи вихлопу, обов’язкова наявність  оптики та оригінального обвісу (пластику), використання сліків заборонено.

Клас Stock – мотоцикли об’ємом до  749 см3, допускаються доопрацювання підвіски та системи вихлопу, обов’язкова наявність оптики та оригінального обвісу (пластику), використання сліків заборонено.

Вимоги до екіпіровки

Незалежно від класу, кожен учасник повинен мати закритий шолом, мотоперчатки, захисний комбінезон (куртка та штани) та мотоботи.

КЛУБНІ КАРТИ та тарифи

Для замовлення карти необхідно заповнити форму!​

ГАЛЕРЕЯ

Scroll to top