НОВИНИ

Чайка: день перший, кваліфікація.

Сьогодні на київському треку “Чайка” пройшли кваліфікаційні заїзди другого етапу чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоперегонів SBKUA. Попри очікуваний дощ, погода все ж залишилася на боці пілотів, і все сесії пройшли за сухих умов.

 

Дар’я  Разумова (клас “Жіночий”)

“Настрій на завтра бойовий. Я в кожній кваліфікації намагаюся ставити рекорди у боротьбі з собою та своїми можливостями, зі своїми межами, які поступово завдяки моїй команді вдається просувати все далі і далі”.

 

Владислав Гарбарук (клас “Supersport 300”):

“Головним завданням на цей етап було поліпшити мій особистий час кола хоча б на півсекунди. Для мене участь у ньому радше як тренування перед виїздом на етап IDM, який пройде через тиждень. Результат кваліфікації відмінний. До неї все було не так вдало, бо мені не вдавалось отримати потрібний темп, але у кваліфікації я все-таки зібрався і показав найкращий час. Адже треба стартувати першим! ”

 

Юрій Мірошниченко (клас “Аматор 600”):

“Хоча з ранку було багато проблем з мотоциклом, все пройшло, як планувалося. Я пропустив усі тренування, але результат кваліфікації несподівано хороший.

З мотоциклом довелося поборотися, бо перед вирішальним заїздом мені переробили підвіску. Завдяки цьому я їхав швидше звичайного. Мені було незвично їхати не у своєму темпі, через що мене трохи кидало по треку.

До того перед кваліфікацією на мотоциклі замінили акумулятор, але забули закріпити. Він вибив дроти, і мене зняли з траси. Але тих кіл, що я проїхав, вистачило щоб посісти гарне місце не стартовій решітці. Мета на завтра – перше місце в заліку мого класу. Суперники у мене дуже сильні, тому не дуже впевнений у виконанні цього завдання. Але я намагатимусь і прикладу максимум зусиль”.

 

Вадим Новіков (клас “Аматор 1000″):

” У кваліфікації нам дуже пощастило з погодою, я задоволений своїм результатом. Мета на завтра – добре проїхати заїзд другого класу «Суперсток-1000», в якому я також змагаюсь. Саме тому я не буду робити такий сильний акцент на гонці «Аматор», в якій я і так матиму деяку перевагу. Будь-що, але боротися у двох класах буду до кінця “.

 

Олександр Слобоженко (клас “Superstock 1000”):

“Дуже незадоволений своїм часом, бо минулого етапу я проїхав кваліфікацію набагато швидше. З огляду на те, що у мене були проблеми з шинами, це максимум, який я зміг реально вичавити з мотоцикла. З швидкими колами сьогодні не склалося, постійно упирався у когось, не міг тримати високий темп. Маю велику надію, що зможу поборотися за перше місце у гонці “.

 

Максим Макуха (клас “Superstock 600”):

“Я задоволений своїм часом у кваліфікації. З огляду на, що вчора у мене було досить-таки серйозне падіння, поул-позиція – відмінний результат. Я вдячний своїй команді, за те, що вони встигли зібрати мотоцикл після вчорашньої аварії, і впевнений, що проїду гонку відмінно! ”

 

Микита Калінін (клас “Supersport-600”):

“Сьогодні зранку відповідно до прогнозу погоди відразу поставили дощову гуму. У підсумку перший виїзд я пропустив, а на другий було вже сухо. Ми не хотіли “перевзуватися”, тому я поїхав тільки кваліфікацію. Слава Богу, не було дощу. Нічого особливого, проїхав лише п’ять кіл і показав гідний час для стану шин, що були встановлені на моєму мотоциклі. Я отримав результат лише на пару десятих секунди гірший за власний рекорд. Завтра стартую четвертим на загальній стартовій решітці та першим у своєму класі. Мета на гонку – привести максимальну кількість очок своїй команді!»

 

Костянтин Писарєв (клас “Superbike”):

“Кваліфікація пройшла нормально. Сьогодні трохи допрацювали мій мотоцикл, але через інцидент у кваліфікації [на останніх хвилинах заїзду впав один із гонщиків, через що сесію зупинили] я не зміг завершити заїзд із гідним часом. Завтра у гонці постараємося надолужити згаяне. Мета і завдання на цю гонку – перше місце у своєму класі і загальному заліку”.

 

 

Чекаємо вас завтра 1-го липня на Автодромі «Чайка»!

Перегони почнуться о 11.00, детальний розклад змаганнь за посиланням:https://www.sbkua.com/2-2018-sbkua

Чемпіонат України з ШКМП буде транслюватися на каналах Х-SPORT і SPORT-1 з12:00, на MostVideo.TV – з 11:00 і в їх мобільному додатку.

Фото: Сергій Слоницький

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top