2 ЕТАП SBKUA

Другий етап чемпіонату України з шосейно кільцевих мотоциклетних перегонів SBKUA  

Повтор Чемпіонату України з ШКМП буде транслюватися на каналах Х-SPORT , SPORT-1  та MostVideo.TV

Розклад:

9:00 – 9:15 -тренування «Жіночий», «Юніор» SSP300

9:20 – 9:35 -тренування STK600 + STK1000, «Майстер»

9:40 – 9:55 -тренування Аматор 600 +1000

10:00 -10: 15 – тренування SSP + SBK

10:20 – Офіційне відкриття змагань, брифінг на балконі пілотів

11:00 – Початок стартової процедури «Жіночий», «Юніор» SSP300

11:05 – Старт заїзду (дистанція 12 кіл)

11:35 – Нагородження та інтерв’ю переможців класів «Жіночий», «Юніор» SSP300

12: 00- Початок стартової процедури STK600 + STK1000, «Майстер»

12:05 – Старт заїзду (дистанція 15 кіл)

12:40 – Нагородження та інтерв’ю переможців класів STK600 + STK1000, «Майстер»

13:00 – 13:30 – Перерва

13:30 – Початок стартової процедури Аматор 600 +1000

13:35 – Старт заїзду (дистанція 12 кіл)

14:10 – Нагородження та інтерв’ю переможців класу Аматор 600 +1000

14:30 – Початок стартової процедури SBK + SSP

14:35 – Старт заїзду (дистанція 20 кіл)

15:05 – Нагородження та інтерв’ю переможців класів SBK + SSP

15:30 – Нагородження команд

Призери класів в гоночному екіпіруванні зобов’язані прибути на нагородження.

08.00 – 15.00 – реєстрація на ЧУ по ШКМГ

8:00 – 8:30 Суддівський брифінг

Офіційні тренування

1) 09:00 – 9:15 – «Жіночий», «Юніор» SSP300

2) 09:20 – 9:35 – STK1000 + STK600, «Майстер»

3) 09:40 – 9:55 -Аматор 600 +1000

4) 10:00 – 10:15 – SBK + SSP

5) 10:20 – 10:35 – «Жіночий», «Юніор» SSP300

6) 10:40 – 10:55 – STK1000 + STK600, «Майстер»

7) 11:00 – 11:15 – Аматор 600 +1000

8) 11:20 – 11:35 – SBK + SSP

9) 11:35 – 12:00 – перерва

Кваліфікація

12:00 – 12:15 – «Жіночий», «Юніор» SSP300

12:20 – 12:35 – STK600 + STK1000, «Майстер»

12:40 – 12:55 – Аматор 600 +1000

13.00 – 13:15 – SSP + SBK

13:15 – 14:00 Завершення спортивної частини, оголошення результатів кваліфікації.

14:00 – Підведення підсумків дня, суддівський брифінг.

Scroll to top