3 ЕТАП SBKUA

Третій етап чемпіонату України з шосейно кільцевих мотоциклетних перегонів SBKUA  

Повтор Чемпіонату України з ШКМП буде транслюватися на  каналах  MostVideo.TV, SPORT-1 та Х-SPORT. Слідкуйте за розкладом.

Розклад:

10.00 – 13.00 – реєстрація на ЧУ по ШКМГ

10:00 – 10:20 – брифінг для преси

10.00 – 13.00 – медицинська комісія

10:00 – 10:15 – тренування «Жіночий», «Юніор» SSP300

10:20 – 10:35 – тренування STK600 + STK1000, «Майстер»

10:40 – 10:55 – тренування Аматор 600+1000

11:00 – 11:15 – тренування SSP+SBK

11:20 – 11:35 – тренування Moto Track days Challenge

11:40 – 12:00 – брифінг для пілотів

12:10 – 12:30 – парад пілотів

12:30 – Початок стартової процедури «Жіночий», «Юніор» SSP300

12:35 – ЗАКРИТТЯ ПІТ-ЛЕЙН ДЛЯ ВИЇЗДУ

12:40 – Старт заїзду (дистанція 12 кіл)

13:10 – Нагородження та інтерв’ю переможців класів «Жіночий», «Юніор» SSP300

13:30- Початок стартової процедури STK600 + STK1000, «Майстер»

13:35 – ЗАКРИТТЯ ПІТ-ЛЕЙН ДЛЯ ВИЇЗДУ

13:40 – Старт заїзду (дистанція 15 кіл)

14:10 – Нагородження та інтерв’ю переможців класів STK600 + STK1000, «Майстер»

14:30 – 15:30 – Перерва

15:30 – Початок стартової процедури Аматор 600 +1000

15:35 – ЗАКРИТТЯ ПІТ-ЛЕЙН ДЛЯ ВИЇЗДУ

15:40 – Старт заїзду (дистанція 12 кіл)

16:10 – Нагородження та інтерв’ю переможців класу Аматор 600 +1000

16:30 – Початок стартової процедури SBK + SSP

16:35 – ЗАКРИТТЯ ПІТ-ЛЕЙН ДЛЯ ВИЇЗДУ

16:40 – Старт заїзду (дистанція 20 кіл)

17:10 – Нагородження та інтерв’ю переможців класів SBK + SSP

17:30 – Початок стартової процедури Moto Track days Challenge

17:35 – ЗАКРИТТЯ ПІТ-ЛЕЙН ДЛЯ ВИЇЗДУ

17:40 – Старт заїзду (дистанція 5 кіл) Moto Track days Challenge

18:00 – Нагородження та інтерв’ю переможців Moto Track days Challenge

18:20 – Нагородження команд

Призери класів в гоночному ЕКІПІРУВАННІ зобов’язані прибути на нагородження.

09.00 – 13.00 – реєстрація на ЧУ по ШКМГ

09.00 – 13.00 – технічна та медицинська комісія

9:00 – 9:30 Суддівський брифінг

Офіційні тренування

1) 10:00 – 10:15 – «Жіночий», «Юніор» SSP300

2) 10:20 -10:35 – STK1000 + STK600, «Майстер»

3) 10:40 – 10:55 -Аматор 600 +1000

4) 11:00 – 11:15 – SBK + SSP

5) 11:20 – 11:35 – «Жіночий», «Юніор» SSP300

6) 11:40 – 11:55 – STK1000 + STK600, «Майстер»

7) 12:00 – 12:15 – Аматор 600 +1000

8) 12:20 – 12:35 – SBK + SSP

9) 12:35 – 13:30 – Moto Track days Challenge
10) 13:30 – 14:30 – перерва
11) 14:30 – 14:50 – Брифінг для пілотів

Кваліфікація

15:00 – 15:15 – «Жіночий», «Юніор» SSP300

15:20 – 15:35 – STK600 + STK1000, «Майстер»

15:40 – 15:55 – Аматор 600 +1000

16:00 – 16:15 – SSP + SBK

16:15 – 16:30 Moto Track days Challenge

16:30 – Підведення підсумків дня, суддівський брифінг.

Scroll to top