НОВИНИ

30.06-01.07.2018 Спекотний мотоуікенд на “Чайці”!

Літо буде спекотним, адже липень почнеться з другим етапом українського чемпіонату шосейно-кільцевих перегонів SBKUA.

1 липня київський трек “Чайка” знову прийматиме найсильніших  спортсменів з усієї України.

 

За традицією, гаряче глядачі зустрінуть класи “Жіночий”, “SSP300”,”Майстер”.  Зі старту сезону ці класи продемонстрували яскраву боротьбу за місця на подіумі.  “Жіночий” клас набув небувалої популярності, адже вперше за свою історію виріс до дев”яти учасниць.

 

Найменш кубатурний клас також запалив нові зірки, а клас “Майстер”, де виступають найбільш досвідченні пілоти, порадував своєю стабільністю.

 

Найсильніші дебютанти зі всієї України будуть боротися за перемогу до останнього повороту в класах «Аматор 1000» і «Аматор 600».  Хто ж переможе?

 

Оновлений “свіжими” тогорічними “Аматорами” клас “Суперсток 600/1000” на першому етапі не розчарував й подарував глядачам яскраве шоу.  Пілоти боролися за призові місця до останнього помаху фінішного прапору.

 

Найбільшою інтригою стане заїзд професійних класів “Супербайк” і “Суперспорт”, адже головні суперники найбільш кубатурного класу “Супербайк” Костянтин Писарєв та Костянтин Денисов, уже на першому етапі продемонстрували, що сезон буде дуже гарячим. Тим часом, новий фаворит класу “Суперспорт 600”, Олександр Анін, дуже впевнено показав себе у гонці першого етапу, що додало інтриги у загальному заліку класу.

Що принесе другий етап SBKUA? Хто буде святкувати перемогу, а хто поїде додому з поразкою? Все це дізнаємося вже 1 липня на автодромі “Чайка”

 

Що: ІІ етап SBKUA

Коли: 1 липня 2018

Де: вул. Авіаконструктора Антонова, 2, Чайки, Київська область, 08130

Контакти для аккредитації ЗМІ: Анна Бєлкіна (050) 692 27 18press@sbkua.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top