4 ЕТАП SBKUA

Четвертий етап чемпіонату України з шосейно кільцевих мотоциклетних перегонів SBKUA  

Чемпіонат України з ШКМП буде транслюватися на живо на  MostVideo.TV, SPORT-1 та Х-SPORT.

Розклад:

08.00 – 13.00 – реєстрація на ЧУ по ШКМГ

08.00 – 13.00 – технічна та медицинська комісія

09:00 – 09:15 – тренування «Жіночий», «Юніор» SSP300

09:20 – 09:35 – тренування STK600 + STK1000, «Майстер»

09:40 – 09:55 – тренування Аматор 600+1000

10:00 – 10:15 – тренування SSP+SBK

10:20 – 10:35 – тренування Track days Challenge

10:40 – 11:00 – брифінг для пілотів

11:10 – 11:40 – парад пілотів

12:10 – Початок стартової процедури «Жіночий», «Юніор» SSP300

12:15 – ЗАКРИТТЯ ПІТ-ЛЕЙН ДЛЯ ВИЇЗДУ

12:20 – Старт заїзду (дистанція 12 кіл)

12:50 – Нагородження та інтерв’ю переможців класів «Жіночий», «Юніор» SSP300

13:10- Початок стартової процедури STK600 + STK1000, «Майстер»

13:15 – ЗАКРИТТЯ ПІТ-ЛЕЙН ДЛЯ ВИЇЗДУ

13:20 – Старт заїзду (дистанція 15 кіл)

13:50 – Нагородження та інтерв’ю переможців класів STK600 + STK1000, «Майстер»

14:10 – 15:10 – Перерва, флеш-моб пам’яті Гусіна

15:15 – Початок стартової процедури Аматор 600 +1000

15:20 – ЗАКРИТТЯ ПІТ-ЛЕЙН ДЛЯ ВИЇЗДУ

15:25 – Старт заїзду (дистанція 12 кіл)

15:55– Нагородження та інтерв’ю переможців класу Аматор 600 +1000

16:15 – Початок стартової процедури SBK + SSP

16:20 – ЗАКРИТТЯ ПІТ-ЛЕЙН ДЛЯ ВИЇЗДУ

16:25 – Старт заїзду (дистанція 20 кіл)

16:55 – Нагородження та інтерв’ю переможців класів SBK + SSP

17:15 – Початок стартової процедури Track days Challenge

17:20 – ЗАКРИТТЯ ПІТ-ЛЕЙН ДЛЯ ВИЇЗДУ

17:25 – Старт заїзду (дистанція 5 кіл) Track days Challenge

17:40– Нагородження та інтерв’ю переможців Track days Challenge

18:00 – Нагородження команд

Призери класів в гоночному ЕКІПІРУВАННІ зобов’язані прибути на нагородження.

09.00 – 13.00 – реєстрація на ЧУ по ШКМГ

09.00 – 13.00 – технічна та медицинська комісія

9:00 – 9:30 Суддівський брифінг

Офіційні тренування

1) 10:00 – 10:15 – «Жіночий», «Юніор» SSP300

2) 10:20 -10:35 – STK1000 + STK600, «Майстер»

3) 10:40 – 10:55 -Аматор 600 +1000

4) 11:00 – 11:15 – SBK + SSP

5) 11:20 – 11:35 – «Жіночий», «Юніор» SSP300

6) 11:40 – 11:55 – STK1000 + STK600, «Майстер»

7) 12:00 – 12:15 – Аматор 600 +1000

8) 12:20 – 12:35 – SBK + SSP

9) 12:40 – 12:55 –Track days Challenge

10) 13:00 – 14:00 – перерва

11) 14:00 – 15:20 – Брифінг для пілотів

Кваліфікація

15:30 – 15:45 – «Жіночий», «Юніор» SSP300

15:50 – 16:05 – STK600 + STK1000, «Майстер»

16:10 – 16:25 – Аматор 600 +1000

16:30 – 16:45 – SSP + SBK

16:50 – 17:05 Track days Challenge

17:10 – Підведення підсумків дня, суддівський брифінг.

Scroll to top