ІНШІ ГОНКИ

Мото День

Це соціальний захід. Основне наше завдання – зробити його цікавим і доступним. Ми докладемо всіх зусиль, для того щоб Мото День проходив хоча б кілька разів на сезон.

Ми ставимо перед собою мету зробити трекову їзду доступною кожному. Не важливо який кубатури або якої марки у Вас мотоцикл, трек підходить кожному.

Трек – це не тільки місце для гонок і швидкісної їзди, трек це ще й місце де будь-який початківець мотоцикліст або скутерист, в безпечних умовах, може поліпшити свої навички водіння, відпрацювати розгін і гальмування, якісно вивчити техніку проходження поворотів.

На Мото Дні ми надамо Вам можливість в складі груп з п’яти чоловік, разом з інструктором, зробити безкоштовні тестові заїзди по треку. Ви виїжджаєте на трек групою з п’яти осіб, перед Вами їде інструктор, який показує Вам траєкторії руху, в цей час на трасі працює команда маршалів, в закритому парку чергує бригада медиків.

Також на Мото Дні проходять майстер класи від кращих інструкторів різних дисциплін, дуже корисні лекції від провідних фахівців галузі, конкурси, в загальному Мото День буде цікавий кожному хто їздить на двоколісномій техніці або тільки збирається долучиться до світу моторів.

КЛУБНІ КАРТИ та тарифи

Для замовлення карти необхідно заповнити форму!​

ГАЛЕРЕЯ

Scroll to top