Оплата за стартовий номер

Підтвердженням оплати є унікальний номер ID операції, який ви побачите після здійснення платежу. Його необхідно вказати у формі заяви на реестрацію стартового номера. Також ви можете отримати квитанцію про здійснення оплати на свою електронну адресу, якщо не забудете  її вказати у відповідному полі у вікні, яке з’явиться після здійснення платежу в системі LiqPay. 

Стартовий номер. В першу чергу присвоюються двозначні номери, після закінчення двозначних присвоюються тризначні. Виключення мають лише ті спортсмени які використовували тризначні номери у попередньому сезоні (надаються лише при реєстрації стартового номера на рік). Є три варіанта реєстрації стартового номера.

  • Автоматична реєстрація стартового номера при сплаті річного стартового внеска за всі 4 етапи (6000 грн), доступно  на сайті sbkua.com
  • Сплата реєстраційного внеска – 500 грн, який дозволяє закріпити за собою стартовий номер на 2019 рік. Доступно на сайті sbkua.com.
  • При реєстрації на кожен етап (онлайн або безпосередньо на етапі), номер присвоюється в порядку черговості реєстрації з вільних стартових номерів. При такій реєстрації на кожному етапі стартовий номер може відрізнятись. Реєстрація стартового номера входить у стартовий внесок.  

Після оплати коштів не забувайте натиснути на посилання "Повернутися до сайту ".

Scroll to top