НОВИНИ

SBKUA набирає оберти!

Другий етап, що пройшов на автодромі «Чайка» в останні вихідні червня запам’ятався глядачам яскравою боротьбою на трасі і дуже мінливими погодними умовами. До останнього моменту не було ясно якими будуть гонки, сухими або дощовими. Те, що недільний ранок почався з проливного дощу ентузіазму закритому парку теж не додало.

 

Клас “Жіночий”

 

Гонка дівчат виявилася досить драматичною, вже на перших двох колах з траси зійшли дві пілотесси Анна Бондаренко (№68, Two-wheel Racing Team) і Марго Трегубова (№46, RS Moto), обидві дівчини не змогли продовжувати боротьбу, а після падіння Трегубової гонка і зовсім була зупинена червоними прапорами, оскільки дівчині знадобилася допомога медиків.

 

Зі старту, лідером заїзду стала Дар’я Разумова (№91, Sp-moto RT), за нею дистанцію завершила екс-чемпіонка «Жіночого» класу Марія Богатирьова (№67, Spirit Racing), у першій частині заїзду вона  стартувала з самого кінця пелетона. У другій частині заїзду, Марія стартувала вже п’ятою, це  дало їй можливість показати хороший темп і принести команді залікові очки. Фінальну сходинку подіуму зайняла  Рима Сакуа (№99, Spirit Racing).

 

Клас “Суперспорт 300”

Попри невелику кубатуру пристрасті в класі розігралися гідні класу Superbike. Ще на першому етапі було зрозуміло, що основними героями сезону стануть два Владислава – Гарбарук (№78, SP – Moto RT) і Білий (№8, The Riders Repsol RT), гонка другого етапу це ще раз підтвердила. Пілоти боролися між собою до останніх метрів дистанції й вирішальний обмін позиціями був здійснений практично у фінішного прапора. На третю позицію піднявся Юрій Підлісний (№56, Energy Union Motorsport).

 

Клас “Суперсток 600 + 1000”

 

У лідера 600-кубового класу Олександра Георгіци (№69, RS Moto) вікенд не задався ще з п’ятниці, тому Олександр з боротьби за перемогу вибув, але активно включилися в неї Максим Макуха (№47, The Riders Repsol RT), Павло Рувинов (№113, SP – Moto RT) і Олександр Кутузов (№8, Energy Union Motorsport), що повернувся в перегони. Підсумкове розставлення сил на подіумі таке: Макуха, Рувинов, Кутузов. У “літровому” класі головною інтригою була боротьба напарників по команді Twowheels Racing Team Олександра Слобоженка (№98) і Сергія Рашка (№222), які й розділили між собою перші сходинки подіуму, перемога відправилася до Слобоженко. Бронзу заїзду завоював Іван Нічепоренко (№90, AWT RT), що цього року повернувся до мотоцикла BMW S1000RR.

 

Клас “Майстер”

 

У класі “Майстер” в сезоні 2018 змінилося розставлювання сил. У безперечного лідера Анатолія Єфімова (№5), з’явився конкурент, Ігор Голик (№45, Team Race Pro), що відсвяткував перемогу на другому етапі. Третє місце відправилося до Ігоря Ковалевського (№25, М29). У класі не обійшлося без сходу, дистанцію покинув Олег Хромов (№19).

 

Клас “Аматор 600+1000”

 

Найспокійнішою гонкою несподівано виявився саме клас “Аматор”. Новачки цього сезону доїхали дистанцію у повному складі і без пригод. Лідери класів Юрій Мирошниченко (№96, RS Moto) в “Аматор 600” і Вадим Новіков (№1) в “Аматор 1000” лише ще раз довели свою швидкість і стабільність продублювавши результати першого етапу. У 600-тках свій дебютний подіум завоювала також Тетяна Даниленко (№666, Team Race Pro), яка з останньої позиції прорвалася на третю. Другу сходинку подіуму зайняв Даніїл Вишемірський (№51). У “літрах” другу позицію завоював Петро Ходаковський (№83, RS Moto), бронзову сходинку подіуму зайняв Кирило Желібо (№10, AWT RT).

 

Клас “Супербайк”

 

Пошкоджений в суботньому падінні мотоцикл Костянтина Денисова (№60, AWT RT) встигли відновити буквально за ніч. У гонці, улюбленець публіки, абсолютно спокійно стояв на стартовій решітці. Вже під час старту – електроніка дала збій і мотоцикл просто не завівся. Такий старт відкинув Денисова на десяте місце, з якого Костя в запеклій боротьбі прорвався на третє. Денисов не встиг добратися лише до двох лідерів гонки Костянтина Писарєва (№87, SP Moto RT) і Володимира Баранова (№57, Twowheels Racing Team). Сергій Рашко (№222, Twowheels Racing Team) показував дуже хороший темп і претендував на подіум в класі, але впав, як пізніше з’ясувалося через технічну несправність мотоцикла.

 

Клас “Суперспорт 600”

Микита Калінін (№22, М29) компенсував свою невдалу гонку першого етапу, завоювавши блискучу перемогу у своєму класі. Молодий одесит не залишив шансів прямим суперникам, знаходячись в групі з літровими мотоциклами. Тим часом Олександр Бичков (№97, The Riders Repsol Team) продовжує радувати прихильників своєю стабільністю – срібло на другому етапі, ще одно тому доказ. Переможець першого етапу Олександр Анін (№37, Team Race Pro), попри ряд травм отриманих на етапі Іспанського Національного Чемпіонату, виїхав в гонку і зміг принести залікові очки в класі.

 

Етап видався яскравим і незабутнім, вже зовсім скоро пройде третій етап SBKUA – стежите за новинами на нашому сайті.

Фото: Дмитро Качуренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top