Форма для Преси

ПРАВИЛА РОБОТИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

на заходах Чемпіонату України з шоссейно-кільцевих мотоперегонів SBKUA

 1. Робота під час змагань дозволяється виключно на підставі акредитації, підтвердженої прес-службою SBKUA
 2. Представники ЗМІ повинні з повагою ставитися до учасників змагань і своїм колегам і керуватися в діях Законом України про ЗМІ.
 3. Журналісти не повинні наближатися до учасників змагань для інтерв’ю або коментарів під час проведення гонки. Інтерв’ю можуть бути організовані мінімум за годину до заїзду конкретного учасника або після закінчення його заїзду в зоні сервіс-парку.
 4. Під час гонки акредитовані відеооператори і фотокореспонденти можуть перебувати тільки у встановлених місцях за межами траси, в сервіс-парку, в зонах для глядачів.
 5. Вихід представників ЗМІ на трасу заборонений.
 6. Пересування вздовж траси заборонено.
 7. Пересування через трасу дозволено тільки в перерві між заїздами з дозволу маршалів траси.
 8. Перебувати ближче, ніж 5 метрів до краю траси під час заїзду заборонено.
 9. Після заходу представники ЗМІ зобов’язуються надати посилання на опублікований звітний матеріал протягом трьох днів після проведення заходу. Посилання направляються на email:  press@sbkua.com.
 10. При прибутті на місце представник ЗМІ повинен отримати в прес-центрі жилет, бейдж і браслет встановленого зразка, які повинні бути надіті на протязі всього заходу.
 11. Фотокореспонденти і телеоператори не повинні своїми діями заважати роботі представникам офіційної медіа групи SBKUA
 12. Після проведення заходу прес-службою SBKUA  проводиться моніторинг ефективності роботи присутніх на заході ЗМІ (оригінальність, компетентність, оперативність, обсяг матеріалу). За результатами роботи ЗМІ приймається рішення про доцільність видачі акредитації на наступні заходи.
 13. Керівництво проекту  SBKUA має право відкликати акредитацію у ЗМІ в разі порушення правил роботи під час заходу або в разі поширення недостовірної і неправдивої інформації про захід.

Заповніть форму і ми з вами звяжимось

Scroll to top