ТРЕК ДНІ

Трек День – це учбово – тренувальний збір, він дає можливість потренуватись на треку кожному бажаючому.

Як проходять Трек Дні:

Ті, хто не відвідував мото- і скутер-тренування на СК «Чайка», будуть цікавитися такими питаннями: що мені дадуть тренування; як вони проходять, і т.д .. Отже, ми спробуємо дати відповіді на ці питання. Для відвідування мото трек дня Вам достатньо володіти базовими навичками управління мотоциклом.

Тренування проходять на спеціально підготовленому треку, під час тренування працює кафе, присутня бригада медиків, досвідчені інструктори і обслуговуючий персонал траси. Все тренування розбита на сесії по 15 хвилин. Всі учасники діляться на групи «А» «В» «С» і «D» (поділ за рівнем водіння). Для кожної з груп відведені окремі сесії, що дозволяє їхати з пілотами однакового рівня. Розклад сесій публікується в анонсі тренування. На треку Ви можете не боятися появи непередбачених перешкод, як це часто буває в місті. Ви зможете випробувати і закріпити свої навички водіння в безпечних умовах. На тренування варто приїжджати на своїй мототехніці і зі своєю екіпіровкою.

Можливість прокату техніки і екіпірування за індивідуальною домовленістю з організаторами. Під час тренування Ви можете отримати слушні поради від більш досвідчених спортсменів. Працюють курси навчання, програма яких підбирається індивідуально.

Початківцям тренування допоможуть отримати необхідні навички водіння в безпечних умовах. Більш досвідченим тренування допоможуть підготуватися до участі в змаганнях з шосейно-кільцевих мото- і скутер-гонок, так як більшість етапів чемпіонату проходять на цьому ж треку. Також можливо проведення індивідуальної тренування у зручний для Вас час. Перед першим тренуванням обов’язково ознайомтеся з регламентом.

Підсумок: відвідавши Трек День, Ви отримаєте досвід водіння, який допоможе Вам комфортно почувати себе на вулицях міста і на спортивних трасах. Підпишіться на безкоштовну SMS – розсилку з анонсом тренувань.

 

TRACK GALLERY

Scroll to top