Заявки на участь

Інформація для учасників

Для участі у другому етапі SBK UA необхідно сплатити стартовий внесок та заповнити електронну заявку. Електронні заявки приймають до кінця дня 17 липня.

У четвер  19 липня з 17:00 до 20:00 або у суботу 21 липня з 9:00 до 13:00 усім учасникам або їхнім представникам (у разі, якщо представник був вказаний при реєстрації) необхідно особисто підтвердити заявку, та отримати перепустки для себе, механіків та/або помічників, а також перепустки на автомобілі.

При собі необхідно мати оригінали страхових полісів, медичних довідок та карток учасника змагань (ліцензія), яку необхідно здати до закінчення заїздів. Забрати картку учасника можна буде у неділю, 22 липня, після завершення заїздів).

Тим, хто не зареєструвався онлайн, оформити заявку та оплатити стартовий внесок за другий етап можна буде на місці у вищеназваний час.

Стартовий внесок становить 1000 грн у разі сплати у п’ятницю та 2000 грн у разі сплати у суботу чи неділю.

Учасники, що зареєструвались онлайн та сплатили стартовий внесок, обслуговуються поза черги.

Пілот може подати заявку для участі у додатковому класі до початку ранкового тренування у неділю 22 липня.

Технічна комісія

Усі, хто підтвердив участь у змаганнях, будуть внесені до переліку, який буде переданий технічному комісару для перевірки техніки та екіпірування на відповідність регламенту перед початком заїздів у суботу. 

Вимоги до мотоциклів та стартових номерів прописані у Положенні про Чемпіонат.

Після проходження технічної комісії на мотоцикл наклеюється талон відповідно класу, в якому заявлений спортсмен.

У разі бажання пілота додатково брати участь у заїзді іншого класу після реєстрації йому необхідно звернутись до секретаря, заповнити додаткову заявку та отримати додатковий талон для проходження технічної комісії.

Медичне обстеження

Усім учасником змагань необхідно пройти медичне обстеження до першого виїзду на трасу на початку кожного з двох днів вікенду – у суботу та у неділю.

Лікарі, які проводитимуть обстеження, матимуть списки гонщиків, поділені на чотири групи відповідно до розкладу заїздів. Пройти медичне обстеження необхідно не пізніше ніж за 10 хвилин до початку першої тренувальної сесії свого заїзду.

Якщо учасник бере участь у кількох заїздах, під час медичного обстеження йому необхідно сказати про це лікарю, щоб той зробив відмітки в усіх відповідних відомостях.

Пілоти, які не отримають дозвіл на участь у заїздах при медичному обстеженні, виїзд на трасу буде ЗАБОРОНЕНИЙ. У разі якщо пілот не встиг пройти медичний огляд до початку заїзду, йому необхідно звернутись до секретаря та отримати відповідний талон.

Командна заявка

Заявку на участь команди у Чемпіонаті або Кубку можна оформити онлайн або особисто перед початком змагань.

У четвер 19 липня з 17:00 до 20:00 або у суботу 21 липня з 9:00 до 13:00 представникам команди необхідно підтвердити участь своєї команди у командному заліку.

Відповідно до Положення про Чемпіонат у командному заліку Чемпіонату та Кубку враховуються бали, здобуті трьома спортсменами.

За годину до офіційного початку змагань, а саме у неділю 22 липня до 11:30, представнику або керівнику команди необхідно звернутись до секретаря та заповнити додаткову заявку, в якій будуть вказані прізвища трьох пілотів, чиї результати будуть враховуватись у командному заліку третього етапу зі списку учасників, вказаних при реєстрації.

Scroll to top