НОВИНИ

На початку квітня стартує Гран-Прі Аргентини

Поки в Україні мотоциклісти тільки готують своїх «залізних коней» до старту чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоциклетних перегонів, у світі вже проходять цікаві та значимі гонки.

З 6 по 8 квітня на автодромі Termas de Rio Hondo відбудеться Гран-Прі Аргентини.

Автодром був спроектований дизайнером Ярно Цаффеллі у 2006 році і офіційно відкритий 11 травня 2008 року. Комплекс розкинувся на території у 150 га. Траса закручена за годинниковою стрілкою і складається з 14 поворотів, переважно правих.

У квітні 2011 року керівництво треку досягло угоди з Dorna Sports про проведення в Аргентині національного Гран-Прі. Спочатку Гран-Прі Аргентини планувалося провести у серпні 2012 року, але через політичні проблеми у відносинах між Іспанією та Аргентиною, подія була відкладена на 2014-й.

Навесні 2013 року Dorna офіційно підтвердила, що Гран-Прі Аргентини все ж таки відбудеться. Влітку того ж року група пілотів MotoGP вирушила до Аргентини для проведення офіційних тестів, які увінчалися успіхом.

З 2011 по 2012 роки на автодромі йшли додаткові роботи по розширенню зон безпеки. GP Course довжиною в 4805 м був представлений 18 травня 2013 року. Він отримав попередню омологацію FIM категорії “А” для гонок Гран-Прі. До цього автодром був омологований FIA по категорії “Grade 2”.

Траса завздовжки у 1082 м має широкий трек, орієнтований на автогонки (16 м), що передбачає наявність багатьох траєкторій і зон для обгону.

Розташована траса на північному заході Аргентини, в 1120 км від Буенос-Айреса, та на відстані 65 км від Santiago del Estero в безпосередній близькості від термальних курортів Ріо Хондо. Є у Termas de Rio Hondo і міжнародний аеропорт.

По материалам www.motorsport.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top