НОВИНИ

Мотогонщики перевіряють здоров’я перед стартом чемпіонату

Новий сезон чемпіонату України із шосейно-кільцевих перегонів обіцяє стати видовищним. Нові організатори, ширша аудиторія та цілих п’ять етапів напружених змагань. Його майбутні учасники не тільки готують своїх «залізних коней», але й перевіряють власне здоров’я.

Із цього року організатори чемпіонату приділяють велику увагу стану здоров’я гонщиків. Для самих спортсменів поглиблений медогляд перед стартом змагань — піде тільки на користь. Одним із перших до клініки завітав Олександр Георгіца, бронзовий призер останнього чемпіонату в класах «аматори 600» та «стк 600». Тренується гонщик 3-4 рази на тиждень по півтори-дві години. Відпрацьовує навики, які буде використовувати на треку: гальмування, обгін, перегазування та інші технічні елементи. І вже навчає цьому інших.

Дружина Олександра, Анастасія, не тільки підтримує чоловіка в його прагненнях, але й сама бере участь у гонках в категорії «леді». До прекрасної половини людства повинен бути дещо інший підхід. Виступати спортсмен планує на мотоциклі англійського виробництва. Мета на сезон дуже амбітна — чемпіонство в класі «стк 600» та становлення команди RS Moto Raicing team.

Матеріали з сайту www.pravdatut.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top