НОВИНИ

SBKUA – навипередки з погодою

Сьогодні на київському автодромі “Чайка” пройшли кваліфікаційні заїзди третього етапу чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоперегонів SBKUA. Погода тримала пілотів у постійній напрузі, під час тренувань дощ змінювався сонцем, тому до самого початку кваліфікаційних  заїздів не було зрозумілим, якими будуть сесії – дощовими чи сухими. Попри це все заїзди пройшли у повноцінному форматі. Ось що розповіли нам переможці кожного з дев’яти класів, які змагаються у чемпіонаті цього сезону.

 

 

Владислав Гарбарук (Суперспорт 300)

 

“Кваліфікація пройшла відмінно – поул-позиція моя. В останній момент перед виїздом ми з командою прийняли дуже правильне рішення і поставили сліки. Загалом вікенд проходить добре. З огляду на те, що мій палець досі болить [ Владислав пошкодив його перед етапом]ми показуємо непогані результати”.

 

 

Дар’я Разумова (Жіночий)

 

“Хотілося б бути швидшою, але результат все одно гарний. Завтра знову боротимуся за перемогу”.

 

 

Микита Калінін (Суперспорт 600)

 

“Результатом задоволений, попри те, що кваліфікація була складною. Їхав на поганій гумі, ледь не зловив пару хайсайдів. Загалом результатом задоволений, хоча було кілька небезпечних моментів. Завтра я стартую з четвертої позиції в абсолюті та першим у своєму класі.

 

 

Костянтин Писарєв (Супербайк 1000):

 

“Кваліфікацією задоволений, враховуючи змішані погодні умови. Протягом дня погода мінялася чотири або п’ять разів – то йшла злива, то виходило сонце. Наша кваліфікація все ж таки пройшла за сухих умов. Я задоволений тим, як моя команда реагувала на необхідність швидко примати рішення, вчасно змінювала налаштування та готувала мотоцикл до погодних умов. Своїм темпом задоволений, хоча вважаю, що міг би бути ще трохи швидшим, але його було достатньо для поул-позиції. Завтра сподіваємося на суху гонку. Будь-що, але заїзд буде цікавий”.

 

 

Максим Макуха (Суперсток 600)

 

“Навіть на те, що через дощ суботні заїзди були складними, все пройшло добре. Під час кваліфікації команда повідомила результати моїх конкурентів, тому я наприкінці сесії прискорився і зробив два швидких кола, на яких намагався їхати якомога швидше. У підсумку я стоятиму на стартовій решітці четвертий, перший після «літрів». Мене дуже радує такий результат. У гонці дуже хочу перемогти в абсолютному заліку”.

 

Сергій Рашко (Суперсток 1000)

 

“Думав, що провалю кваліфікацію, тому що весь тиждень перед етапом був проблемний, як і сезон в цілому. Минулого тижня на тренуванні я впав, мотоцикл віднесло у відбійник. Через удар на ньому погнуло заднє  колесо і траверсу. У вівторок на тренуванні я виїхав на новій підвісці з колесом від старого мотоцикла (яке вдвічі важче). Якихось сильних змін у поведінці байка я не відчув, але темп помітно впав. На підсохлої трасі у кваліфікації я зміг показати перший результат із часом 1.21,355. Вважаю, що це хороший результат. Подивимося, що буде у гонці”.

 

 

 

Ігор Голик (Майстер)

 

“На кваліфікацію мій клас виїхав після дощу, асфальт незрозумілий, місцями на трасі залишались калюжі. Я вирішив їхати на зношеній гумі, а нові шини залишити для боротьби у завтрашній гонці. Я не дуже задоволений своїм часом, але все-таки поул-позиція у класі “Майстер” моя. Завтра намагатимемося показати максимум”.

 

 

Вадим Новіков (Аматор 1000)

 

“Під час кваліфікація я трохи нервував, бо після дощу трек висохнув не до кінця. Але все закінчилося добре, головне, що обійшлося без падінь”.

 

Данило Вишемірскій (Аматор 600)

 

“В “Аматор 600” я їхав минулого року. Цього сезону мене перевели в Суперсток. На минулому етапі перед самою гонкою вирішив поборотися також у класі “Аматор”, але оскільки не кваліфікувався, стартував із останнього. Попри погане місце на старті я фінішував другим у своєму класі та четвертим в абсолюті. Цього разу поїхав і практики, і кваліфікацію. Те, що я перший, для мене сюрприз. Я знаю, що Юра Мірошниченко, який у неділю буде на дві позиції позаду мене, їде краще. Але подивимося, що буде завтра. Будемо боротися за перемогу”.

 

Фото: Дмитро Качуренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top