НОВИНИ

Українські мотогонщики готуються до старту нового сезону

Рев моторів, запах паленої резини, адреналін та красиві дівчата. Шосейно-кільцеві перегони в Україні. Минулий сезон  в Україні у мотогонщиків був насиченим. На протязі п’яти етапів учасники виявляли найшвидшого з-поміж себе у десяти класах. Змагалися як «Ветерани, «Леді», «Юніори» так і професіонали у топових категоріях. Новий сезон мотогонщики розпочинають з новими організаторами та новими перспективами.

Чемпіонат пройде у п’ять етапів, перший з яких стартує у червні. А поки, у міжсезонні, йде підготовка. Хто покращує свою майстерність закордоном. Хто – в Україні. Як Нітеш Пал, який вже 5 років живе в Україні і вдало виступає за команду «АWT рейсинг тим».

У минулому сезоні в найпрестижнішому класі, «Супербайку», все вирішилося лише в останню мить. Костянтин Денисов  з «АWT рейтинг тім» був попереду пілота «SP Moto рейсінг тім» Костянтина Писарєва всього на 2 бали. А коли на 10-му колі завершального етапу Писарєв обігнав Денисова, здалося – доля першого місця вирішена. Однак, за два кола до фінішу Денисов повернув собі лідируючу позицію, фінішував першим  і здобув титул чемпіона.

Головна арена чемпіонату, автодром «Чайка» поки вкритий весняним снігом. Та тільки сніжний покрив зійде – розпочнуться роботи з оновлення полотна та усунення технічних недоліків. Сезон шосейно-кільцевих перегонів у цьому році обіцяє стати дуже цікавим.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top