НОВИНИ

Сезон WSBK 2018 стартував по-новому!

На автодромі Circuito de Jerez стартував новий сезон World Superbike. Заводські гоночні команди вперше викотили з гаража мотоцикли, спеціально підготовлені до нового регламенту 2018 року.

Отже, з 1 січня, в технічному регламенті WSBK починають діяти такі обмеження і доповнення:

1. Вартість більшості змінних  частин супербайків, таких як маятники заднього колеса, траверси, картери двигунів, головки блоку циліндрів, гоночні кити для ЦПГ, гоночні генератори, навіть пружинки клапанів – все це тепер суворо регламентовано та обмежено. До того ж вони повинні бути доступні всім бажаючим з числа команд, які подали заявки на участь у чемпіонаті.

2. Система стримування і «балансу» продуктивності різних шасі і окремо взятих супербайків тепер ґрунтується не на масі мотоцикла, а на потужності і обертах двигунів. FIM / DWO ввели обмеження на оберти, яке може бути збільшено для окремих учасників. Іншим же його можуть урізати. Все це буде здійснюватися через єдині (для кожної марки мотоцикла) блоки управління ECU. Їх прошивкою займається Технічна Дирекція Dorna.

3. Алгоритм розрахунку  «балансу» ще не анонсований. Офіційно оголошені базові обмеження  обертів двигунів для кожного  виробника: Ducati – 12400 об. / хв. Kawasaki – 14100 об. / хв. Honda – 14300 об. / хв. Aprilia, BMW, MV Agusta, Suzuki і Yamaha – 14700 об. / хв.

4. Вводиться система балансування  виробничих (технічних) можливостей  заводських і приватних команд – система штучного стримування  впровадження нових розробок  і оновлень по ходу сезону. Для всіх учасників чемпіонату світу вводиться система балів, які кожен виробник отримує на свій рахунок після досягнення призових результатів: 3 бали за перемогу, 2 за 2 місце, 1 за 3 місце. Досяг пілот подіуму – виробник отримав бали. Після перших трьох гонок виробник, який набрав більше 9 балів переваги над іншими, не зможе змінювати конфігурацію своїх мотоциклів – оновлювати її або замінювати деталі.

5. Рами тепер не можна  модифікувати взагалі. Зміна геометрії  шасі (кут нахилу вилки, висота  установки маятника та ін.) повинна  регулюватися тими частинами, які  входили в комплект омологованого на початку сезону шасі. Максимальна вартість маятника обмежена € 10000. Вони повинні бути доступні для всіх команд, які виступають на мотоциклах однієї моделі! Кожен виробник мотоциклів (шасі) може зробити тільки одне оновлення маятника по ходу сезону.

6. Усі варіації ABS і електронно  регульованих підвісок заборонені.

7. Мінімальна маса мотоцикла  для всіх форм-факторів – 168 кг.

Потрібно зазначити, що в самому регламенті більше 70 змін. Вони стосуються обмежень практично по кожному пункту і пов’язані як з технічними так і з фінансовими нюансами проведення змагань.

За матеріалами статті  www.worldsbk.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top